Roger Waters Komşusu İle Mahkemelik

Eğer yüksek duvarlar iyi komşuluk sağlıyorsa Pink Floyd’dan Roger Waters, Hamptons’daki çiftliğinin duvarına yeni bir tuğla koyması gerekecek.

Efsanevi İngiliz rock sanatçısı Sag Pond ana yoluna çıkışı kolaylaştıran yoldan geçiş hakkı için üç yıldır komşusuyla mücadele halinde.

Problem, Waters ve karısı Laura Durning 1.300 metrekarelik yüzme havuzlu ve tenis kortlu evinin yaptırmak için bir firmayla anlaşmasından sonra başladı.

Şirket kamyon ve buldozerlerini komşunun zincir koyarak kapattığı yoldaki zincirleri kırarak geçirip Waters’ın evinin yoluna çıkarttı.

Komşusu 4.5 metrelik çitlerin parçalanarak sulama sistemine, yerden aydınlatma ve bahçeye 50 bin dolarlık zarar verdiğini iddia etti.

Komşu; ‘Biz mahkemeye gittik ve yargıç Waters’ın kanunsuzca kullandığı yolu kullanmasını yasakladı. Waters komşularına hiç bir ilgi ve saygı göstermediği gibi kendi açtığı davada mahkeme kararını beklemeden kafasına göre saldırganca davranıyor” şeklinde konuşuyor.

Ancak Waters’ın bir arkadaşı, “Bu adam deli ve yanlış konuşuyor… Hiç bir mantıklı sebep olmadan propaganda yapmaya başladı ve hiç bir hukuki sebep olmadan kabus haline dönüştü.”

Söz konusu Roger Waters ile komşusu arasında ithilaf oluşturan yol.

Söz konusu Roger Waters ile komşusu arasında ithilaf oluşturan yol.

Kaynak: http://pagesix.com/2015/02/25/pink-floyds-roger-waters-wars-with-hamptons-neighbors/?_ga=1.150836470.151259976.1414781974

Okan hakkında

PinkFloydTurk.Net admini, Floyd fanı, müziksever, eski ses mühendisi, amatör astrofotoğrafçı.

26 Şubat 2015 tarihinde Haberler, Roger Waters içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: